Mob.: +371 25713555
Mob.: +371 25713555

TEHNISKIE PALĪGLĪDZEKĻI

TEHNISKIE PALĪGLĪDZEKĻI
admin

Pārvietošanās galds

Atvieglo pārvietošanos īsās distancēs iekštelpās. Atvieglo piecelšanos no gultas/ vertikalizācija. Pārvietošanās klientiem ar kustību koordinācijas, līdzsvara traucējumiem. Rāmim ir polsterēta virsma, kas nodrošina ērtu apakšdelmu atbalstu un samazina slodzi uz rokām pārvietošanās laikā. Augstumā regulējams. Riteņi aprīkoti ar kāju bremzēm.

Zeķu uzvilcējs

Palīglīdzeklis atvieglo zeķu uzvilkšanu. Mīkstais zeķu uzvilcējs ir neliels un lokans. Šaura priekšējā daļa ar salocītu neilona audumu atvieglo zeķu uzvilkšanu uz palīglīdzekļa. Zeķi var viegli uzvilkt uzslidinot to uz lietotāja kājas pēdas.

Uzvelciet zeķi uz zeķu uzvilcēja, pēc tam turot zeķu uzvilcēju aiz aizvilkšana lentām ievietot tajā kājas pēdu. Tad lēnām ar uzvilkšanas lentu palīdzību uzvelciet zeķi. Nav nepieciešams pieliekties uz priekšu.

 

Slīddēlis

Slīddēlis atvieglo pārvietošanos no vienas sēdvirsmas uz otru patstāvīgi vai ar asistenta palīdzību personām ar pārvietošanās traucējumiem.

Koka slīddēlim ir gluda un izliekta virsma. Pārsēšanos atvieglo abos slīddēļa galos esošās atveres.

 

Rotējošais vannas krēsls

Piemērots izmantošanai personām ar pārvietošanās grūtībām un vidējiem līdzsvara traucējumiem higiēnas aktivitāšu veikšanas atvieglošanai.

Pagriežamais vannas krēsls būtiski atvieglo aprūpes personāla darbu.

Krēslam ir rotējošs 360° mehānisms, to ir iespējams nofiksēt ik pēc 90°, kas būtiski atvieglo iekāpšanu un izkāpšanu no vannas.

Lai uzzinātu vairāk par palīglīdzekļu nomu sazinies ar mums!
+371 25713555
info@majasaprupe.lv

0 Comments

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*